ÁRAIM

Szervezői munkám honorálását a szolgáltatók biztosítják. Nincs konzultációs díj, nincs tanácsadói díj, bátran keressenek, segítek. Személyes beszélgetés után ajánlatkészítésem ingyenes.

Az esküvőn a szervezői részvételem szintén ingyenes, amennyiben egymillió forint feletti a rendelt szolgáltatások összértéke.

Egymillió forint alatti rendeléskor, illetve ha csak az esküvő napján szükséges a segítségem, részvételi díjam: 50.000,- Ft/fő+áfa

Szolgáltatásom magában foglalja
- közreműködést az esküvői előkészületekben (segítség a házilag készített tárgyak, meghívók, ültetőkártyák, köszönetajándékok előállításában, szövegszerkesztés, csomagolás),
- 1-2 héttel az esküvő előtt az esküvői forgatókönyv összeállítását,
- a forgatókönyv eljuttatását minden érintettnek (fotós, videós, étterem stb.)
- több helyszín esetén útvonal-térkép készítését a násznépnek,
- az esküvő napján a dekoráció kezdetétől, kb. reggel 9-10 órától az utolsó vendég távozásáig, kb. hajnali 4-5 óráig a helyszínek, események, résztvevők, éttermi személyzet felügyeletét,
- az ültetési rend pontos betartásának, az ültetőkártyák kihelyzesének felügyeletét,
- a pár helyett /előre átvéve az ehhez szükséges pénzt/ aznap éjjel a számlák kiegyenlítését,
- az esküvő másnapján a tortaállvány és egyéb bérelt eszközök visszajuttatását.

Miért válasszunk esküvőszervezőt?

Hittem, nem szükséges magyarázkodnom, miért érdemes esküvőszervezőhöz fordulni, de még mindig tévhitek keringenek.

Ha esküvőszervezőre gondolunk, lelki szemeink előtt először az amerikai filmek rózsaszín kosztümös, dögös, törtető szingli női szervezői, vagy a lányosan affektáló, a legutolsó divat szerint öltözött férfi szervezői jelennek meg, amint exkluzív szalonjaikban épp tortát kóstoltatnak, terítéket próbálnak, és az örömapát nyugtatgatják, hogy nem lesz az olyan drága.

Lehet, hogy a távoli Amerikában ez így is van, azonban a magyar valóság egy kicsit másmilyen.

Kezdjük azzal, hogy nincs rózsaszín kosztümöm, és nem is affektálok. Hétköznap, mikor ügyfeleim nevében intézkedek, szeretek kényelmesen, akár farmerban jönni-menni. Otthonos irodámban nem tartok tortákat és terítékeket, vannak viszont az általam ajánlott esküvői fotósoktól fényképalbumaim, videósoktól filmjeim, zenészektől lemezeim, esküvői meghívó mintáim.

Még mindig luxusnak, felesleges kiadásnak gondolják az esküvőszervezőt? Pedig szervezői munkám honorálását nem a Jegyespár, hanem a szolgáltatók biztosítják.

Így az a Jegyespár, aki esküvőszervezőhöz fordul, nem ad ki egy fillérrel sem többet, mint az, aki maga intéz mindent, viszont annál többet nyer.

Hogy mit? Időt, pénzt, nyugalmat és még sorolhatnánk.

És mindezt hogyan?

Időt, mert nem a Jegyespár kutatja fel a megfelelő helyszínt, dekoratőrt, fotóst, videóst, vőfélyt vagy ceremóniamestert, cukrászt, nyomdát és csak az esküvőszervező tudja ki mindenkit, mivel helyettük az esküvőszervező már felkutatta és leellenőrizte partnereit, de különleges igény esetén továbbkeresi a megfelelő szolgáltatót.

Pénzt, mert az esküvőszervező sok esetben további kedvezményeket tud kérni a szolgáltatóktól, illetve a szolgáltatóktól kapott jutalékból vissza is tud adni a Jegyespárnak.

És még mindig pénzt, mert amíg az esküvőszervező azon fáradozik, hogy mindent megoldjon, addig a Jegyespár a saját munkájával, bevételével foglalkozhat. Sokan vállalkozók, magas beosztású vezetők, akiknek akár egy óra munkaidő kiesés is több tízezer forintos pénzkiesést eredményez. Annak a Jegyespárnak, aki maga intézi a szervezést, az arra fordított idejével, és az emiatt kiesett jövedelmével is számolnia kell, mint számottevő esküvői kiadás.

Nyugalmat, biztonságot, mert az esküvő napján az esküvőszervező személyesen ügyel mindenre, hogy gördülékenyen, vidáman teljen a nagy nap.

Remélem, sikerült eloszlatnom minden kételyt, és ügyfelemként köszönthetem.

Rózsáné Orsi
esküvőszervező